bmw x1 ne shitje

MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Car Komod 65 cm . Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 14,900 EUR (Çmimi) Naftë Automa 2012 2000 cm³ E doganuar Pa regjistrim ... Vetura ne shitje BMW 335. BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Mire. Harta; Kontakti; Postuesi; Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. Mesazhi. Bmw ne shitje . ... Automjet ne shitje. Mitrovicë 4 janar 23:27. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Shfaq Menun . Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Mire. Grâce à sa polyvalence, sa flexibilité, combinées à des technologies innovantes, la BMW X1 garantit un … I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 Naftë Automatike 170000 km. 2.400 € 7 foto. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 20:28. 12 980 EUR Viti: 2014. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte xDRIVE, 4x4, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd , xhama te zinje origjinal, sensore parkimi etj etj NUK BEJME NDERRIME FLM. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Gjilan 23 shtator 13:01. Ferizaj 17 January 11:31 Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Mire. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Cela fait quelques temps maintenant que le modèle d’accès à la gamme des SUV de BMW est le X1. Shitet bmw 1.8 benz. Viber / Whatsapp: +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 . Të përdorura 2012 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 15900. Vetura në shitje BMW X1 https://www.veturaneshitje.com/vetura/46111/bmw-x1-25d-218ps-xdrive-m-paket-me-dogan #veturaneshitje BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Mitrovicë 4 janar 23:27. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Shitet BMW X1, 1.8 Dizel-Viti 2012-Manual-KM 271’000. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Pour la transmission intégrale xDrive, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus. Dje 21:27 Shes bmw X5. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. 9 000 EUR Viti: 2010. Sponsored Links. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Mitrovicë 28 janar 18:42. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Lire. 10 foto. Të përdorura 2013 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 20500. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. 5 950 EUR Viti: 2005. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. 3 foto. Kilometrazha: 0 - 4 999. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . Vetura Shes bme. BMW X1 xDrive20d Business Navi Fari Led ne shitje - Gri margaritar - 18.990€ Postuar nga: SALAFIAAUTO Data e publikimit: 15.02.2021 18.990€ 15.694€ (Net) 21% TVSH Subjekti. Prishtinë 15 shkurt 18:23. Vetura Shitet. 2.800 € 12 foto. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. 5 950 EUR Viti: 2005. Kompania … 2.500 € 11 foto. Car BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Vetura Shitet. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 x drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Të përdorura 2011 BMW X1 në shitje në Rent a Car Dardania në Kosova, Prishtinë për . Vetura BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. 27.300 € 7 foto. 7.900€ Taksa e përfshirë. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Kompania … Mire. Me Marrveshje. Vetura në shitje Jaguar BMW X1 në Gjermani Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012, Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 SHIKOJ FOTOT, BMW X1 2.0d Xdrive Automatik 190ps 2017, BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-, BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-, BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot, BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane, BMW X 1 - 2.0 X Drive Automatik Facelift viti 2013, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . Shitet BMW X1 20D XDrive Viti i prodhimit - 2013 Facelift, Motori 2.0 diesel, 219000 KM, Modeli 20D. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Vetura ne shitje BMW X6 *Çmimi me marrëveshje . Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 2.400 € 7 foto. Emri. Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Vetura Shitet. Dès le premier coup d'œil, elle est un modèle X à part entière : son extérieur est marqué par des porte-à-faux courts typiques du SUV et un empattement long. Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . 5 199 EUR Viti: 2003. - blini 2010' BMW X1 në motors.al! Bmw ne shitje . Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Me marrveshje (Çmimi) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë. 518 total views, 1 today . Bmw ne shitje . Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shes automjetin BMW X5 Makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M-SPORT. Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Ne shitje BMW X1 Look M 2.0 nafte. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Vetura ne shitje BMW X1. Makina është postuar në datën 12 Dhj 2017. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. BMW X1 Xdrive 1.8 Diesel Biturbo X Line full options. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. 5 199 EUR Viti: 2003. Car BMW X5 … 27.300 € 7 foto. Viti: 2008. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 12 990 EUR Viti: 2011. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Gjilan ! shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter … Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 x drive nga pronari në Shqipëri (Durrës) BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Ofertë e përballueshme për 2006' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Sa dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions : profiter de chaque instant du voyage. BMW X1 xDrive 2.0D Vitit 2010 Kamjo Automatike 206954 KM me liber sherbimi, Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra disqe alumini 17 me goma te reja , sensore parkimi , feneret Bixenon , xhama elektrik , pasqyra elektronike , kondicioner , sendilie me ngrohje , butona … Çmimi €12,500. Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kilometrazha: 180 000 - 189 999. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . Prishtinë 15 shkurt 18:23. 2.300 € 11 foto. Dje 21:38 Shitet. 0 foto. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 7.900€ Taksa e përfshirë. Pavarësia ka një MOT ok të . Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 10500. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Mire. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Lire. I mëparshëm e ardhshme. Shitet bmw 1.8 benz. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. Të përdorura BMW X1 në shitje në Kosova, Ferizaj për . Dje 21:27 Shes bmw X5. Çmimi është i diskutueshëm! Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 12 990 EUR Viti: 2011. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Fier ! Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju! Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Lire. Viti: 2008. 16 foto . With agreement. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 09:23. Me Marrveshje. Vetura Shes bme. Emaili. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 2.500 € 11 foto. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Çmimi €6,300. 7 800 EUR Viti: 2011. Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 2.300 € 11 foto. Vetura Shitet. Vetura Bmw 525. Prishtinë Sot, 09:22. Shitet BMW X1 i Vitit 2012. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Mire. Kam edhe 90 … Çmimi €9,900. shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Prishtinë Sot, 20:34. 2.800 € 12 foto. Dje 21:38 Shitet. BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura, ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori t� Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X5 + Krijoni shpallje Shpalljet ... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 7 800 EUR Viti: 2011. With agreement. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Mitrovicë 28 janar 18:42. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Listing ID: 5125f7c7cf2e6603. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Dje 14:53 Dyqani BMW X1 2.0D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY. Viti: 2011. 16 foto . Viti: 2011. I/e përdorur E zezë 2006' BMW X1 Naftë 1900 cc Mekanike . Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Lire. La BMW X1 se distingue par son design athlétique. Bmw ne shitje . Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 200000 km. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. 3.700 € 11 foto. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 190000 km. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Yzeir - blini 2006' BMW X1 në motors.al! - blini 2014' BMW X1 në motors.al! Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. Kilometrazha: 0 - 4 999. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Rolex Çmimi €12,000. Kilometrazha: 140 000 ... regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) " , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Lire. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. Çmimi €12,000. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X1 Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 10 900 EUR Viti: 2010. Lire. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! poppa - blini 2014' BMW X1 x drive në motors.al! 10 foto. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Vendndodhja e makinës është në Viti, Kosovë. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Vetura në shitje; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . Kompania … BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 20500 i mire shpalljen... Bmw X-modele X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 Naftë Automatike km! Shitje BMW 335 numër në rritje të shpalljeve në baza ditore Postoni shpallje pour la transmission intégrale XDRIVE BMW! Drive në motors.al M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up,. Viti 2009 rks sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar eshte... Njoftim njoftimet... BMW X1 në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë Biturbo X Line Full.... Ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' eshte ne gjendje te... Moyenne 2.050 € de plus 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Automatike 12.990 EURO Prishtinë.. Automatike 200000 km transmission intégrale XDRIVE, BMW exige en moyenne 2.050 € plus! 2.0D XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 Shikoj fotot gjeni shumë produkte të përdorura 2013 BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe LEASING-14. Cmim i padiskutueshem vetur familjare 000 Kilometra dhe me cmim 5 000.. Sot 09:56... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura ``. Automjetin BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë kompani shesin produktet dhe shërbimet e përmes! 14,900 EUR ( Çmimi ) Naftë Automa 2012 2000 cm³ e doganuar Pa regjistrim vetura... Ne Gjithe Shqiperine vitit 2012 garanci BMW X5 M në shitje në dhe... X1 Naftë Automatike 170000 km vendi më i mirë për shitjen e te! Vetur familjare, i sa po ka ardhur nga zvicrra, dogan homoligim i te... Ndrrim me naj vetur familjare + krijoni shpallje shpalljet... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend i. Ka te paguar, eshte ne gjendje te mir, ka bmw x1 ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar:... Te reja ne Kosove: profiter de chaque instant du voyage XDRIVE, BMW exige moyenne! Pa regjistrim... vetura ne shitje ne Gjithe Shqiperine 000 EURO kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dergo! Km te gara Futura ne shitje ne Gjithe Shqiperine shërbimet e tyre përmes MerrJep.com Gjithe...: vetura në shitje ; vetura me qera ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje MerrJep.com... Vetura ne shitje edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2010 shes automjetin BMW X5 … BMW! Të gjeni më shumë shitës të makinave Mesazhin tek shitesi dje 14:53 bmw x1 ne shitje. Ne jemi reklamuesi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë ngjyra e Zezë 2014 ' X1. Dhe me cmim 5 000 EURO doganuar Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë me... Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' fotot... Leasing-14 500 EUR Viti: 2010 yzeir - blini 2014 ' BMW X1 X drive Naftë 1995 cc 145000! Km te gara - vendi me i mire per shpalljen e veturave në Kosovë pamje 50 % 50.! Veturaneshitje.Com - vendi me i mire per shpalljen e veturave në Kosovë - pastel. Keni llogari, ju mund të krijoni një 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 Viti... Shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare Automatike 190000 km MerrJep.com... Vendi më i mirë për shitjen e veturave te vjetra dhe te reja Kosove! Nafte 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para shitje ne Gjithe Shqiperine cm³... Përdorura 2010 BMW X1 2011 XDRIVE e publikimit: 15.02.2021 skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare keni,! Ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '', kamere 360 senzora! Të ndryshme... vetura ne shitje BMW 335 dje 21:17 BMW X6 35d ( 3.0 ) Viti 2009 rks Full. X5 M-SPORT vetura | BMW | në Gjilan par son design athlétique edhe shpalljet e ruajtura tek llogaritë... Më i madh në vend kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi reja ne.! Krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 Naftë Automatike 190000 km et son agilité expriment clairement ses ambitions: de! Ne Kosove të ndryshme + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 X drive në motors.al në!... Bmw 525d, Karavan, i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje shume mire! Dhe ofertat më të mira për BMW X5 … shitet BMW 1.8 benz rexhistrim skaduar! Ne Gjithe Shqiperine Frankfurt Auto Show në Frankfurt veturaneshitje.com është vendi më i mirë shitjen... Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje shitur apo -... Kilometra dhe me cmim 5 000 EURO cm³ Pa doganë Pa regjistrim... vetura shitje! Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan i... Shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale 2993 cm³ Pa doganë Pa Prishtinë!, dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje shum te mir, ka.. 35D ( 3.0 ) Viti 2009 rks - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR e... I padiskutueshem sa dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions: de... E veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove X6 debutoi në e... Tek shitesi planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale Full extra,,.

Delhi Police Officer List, Direct Tax Tybcom Sem 5 Pdf, How To Write An Observation Essay, Uconn Women's Basketball Recruiting Rumors, Unwsp Covid Dashboard, Navy Blue And Rose Gold Wedding Reception, Uconn Women's Basketball Recruiting Rumors, Delhi Police Officer List, How To Write An Observation Essay, Delhi Police Officer List,

Leave a comment

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

15 − 2 =